Прийом дзвінків:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Новый цвет для фена Parlux Alyon

post_border
27 Серпня 2020, Чт
0

Італійський професійний фен Parlux серії ALYON випустив новий колір JADE (нефритовий хамелеон).

Новинка була представлена в березні 2019 року на міжнародній виставці Cosmoprof в Болоньї (Італія). Характеристики фена, мотор, аксесуари, легкість і безшумність, дизайн корпусу, іонізація Air Ionizer Tech, система Hair Free System (запатентована Parlux технологія, що запобігає потраплянню волосся в мотор), перемикачі Soft Touch, красива презентабельна упаковка - все це залишилося незмінним, як і у всій серії Alyon. Новий - тільки КОЛІР.

Тепер Ви зможете порадувати навіть самого екстравагантного і стильного людини незвичайним феном, який незвично переливається всіма відтінками блакитного і зеленого. Ймовірно, фірма Парлюкс назвала цей фен Alyon Jade, тому що в природі є такий напівдорогоцінне каміння як жад (англ. - JADE) - так називають все жадєїтом і нефрити, незрівнянною краси камені, яким люди в усі віки приписували лікувальні та магічні властивості. Знайдіть своє чарівництво разом з новим Parlux Alyon Jade!

Нагадуємо, що фен серії Еліон оснащений іонізатором Air Ionizer Technology, який генерує мільйони іонів і рівномірно розподіляє їх в видувається повітрі, видаляючи вологу з поверхні волосся, не пересушує і не пошкоджуючи внутрішню структуру. Іонізація дозволяє позбутися він негативного статичної електрики, негативно впливає на процес сушіння і укладання.

Важливо, що фен і упаковка Parlux виготовлені з перероблених озонобезпечних матеріалів: європейська компанія принципово дотримується політики Eco Friendly і постійно працює над удосконаленням виробництва і зниженням шкідливих викидів в навколишнє середовище.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар