Акційні товари

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Глушитель для фенов, это  новый аксессуар PARLUX который значительно снижает шум фена и, следовательно, шум в парикмахерских. Этот революционный продукт маленький, легкий и элегантный, и может быть легко присоединен ко всем существующим фенам PARLUX. 

Насадка снижает уровень шума на 45%!

Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Parlux Advance Gold характеризуються досягненнями типових продуктів Parlux, а саме: довговічність, невелика вага, велика потужність, ідеальна форма і розмір, висока ергономіка і збалансований розподіл ваги, що призводить до зниження втоми при роботі стиліста.

У порівнянні з попередньою серією, фен став потужнішим - 2 200 Вт а повітряний потік сильніше. Це дозволяє економити не тільки час сушіння, а й електроенергію. Як завжди у виробництві застосовані матеріали, які можуть бути перероблені вдруге, що дозволяє моделі "носити" позначку Eco Friendly.

Нові технології Parlux Advance Light Ionic- включають в себе систему зниження шуму, так що професійні стилісти можуть довго використовувати фен, не завдаючи незручності своїм клієнтам або собі.

Parlux Advance Gold - оснащення іонізатором, який виробляє негативні іони в процесі роботи фена і знижує електризацію волосся. Решітка з керамічним покриттям на соплі фена сприяє рівномірному розподілу температури по повітряному потоку і перешкоджає перегріванню волосся. Сукупний ефект від кераміки і іонізації дозволяє випромінюватися тепла безпосередньо всередині волосся, не висушуючи поверхню волосся. Ця технологія дозволяє зберігати природну прапору в волоссі, що дозволяє їм зберігатися м'якими, блискучими і здоровими.

Швидке замовлення

Parlux Alyon Night Blue- новий колір останньої лінійки фенів Parlux. Фен легкий, ергономічний, потужний з рекордним повітряним потоком.

Швидке замовлення

Parlux Alyon Green- новий колір останньої лінійки фенів Parlux. Фен легкий, ергономічний, потужний з рекордним повітряним потоком.

Швидке замовлення

Parlux Alyon Jade - новий колір останньої лінійки фенів Parlux. Фен легкий, ергономічний, потужний з рекордним повітряним потоком.

Швидке замовлення

Parlux Alyon Yellow - нова модель від Parlux. Фен легкий, зручний, потужний та стильний що безсумнівно задовольнить професійного стиліста.

Швидке замовлення

Parlux Alyon Pink - нова модель від Parlux. Фен легкий, ергономічний, тактильно приємний, насиченого рожевого кольру. 

Швидке замовлення

Parlux Alyon Coral - нова модель від Parlux. Фен легкий, ергономічний, що безсумнівно, оцінять професійні стилісти, яким доводиться подовгу працювати феном.

Швидке замовлення

Parlux Alyon Turquoise - нова модель від Parlux. Фен легкий, ергономічний, що безсумнівно, оцінять професійні стилісти, яким доводиться подовгу працювати феном. 

Швидке замовлення

Parlux Alyon Bronze - остання модель від Parlux. Фен легкий, зручний, приємний на дотик, що безсумнівно, оцінять професійні стилісти, які довгий час поспіль використовують цей прилад.

Швидке замовлення

Parlux Alyon Matt Graphite - найновіша модель від Parlux. Фен легкий, ергономічний та потужний,що безсумнівно, оцінять професійні стилісти, які використовцють цей інструмент кожень день.

Швидке замовлення

Parlux Alyon Matt Black - нова модель від Parlux. Фен легкий, ергономічний ,тактильно приємний, що безсумнівно оцінять професійні стилісти, яким доводиться довго працювати феном.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину